JAK ZÍSKAT PENÍZE PROSTŘEDNICTVÍM ONLINE PRŮZKUMŮ?

Máte rádi svou práci, ale váš nadřízený vám nechce zvýšit mzdu, a proto si nyní hledáte druhý job, případně možnosti, jak si při práci příležitostně přivydělat na internetu? Jste student, který potřebuje nějaké peníze navíc, ale nevíte, jak a kde je při škole vydělat? Jste maminka na mateřské dovolené, která by si vedle svého mateřském příspěvku ráda vylepšila rodinný rozpočet o nějakou tu korunu? Nebo jste senior, důchodce, který celý svůj život dřel, a nyní pobírá směšný důchod?

Ať už patříte do kterékoliv skupiny, vězte, že online průzkumy (vyplňování placených dotazníků a anket) jsou podle našeho názoru ten nejlepší způsob, jak seriózně vydělat peníze na internetu z pohodlí domova. Bez investic a jakýchkoliv vstupních či měsíčních poplatků.

DOSTAŇTE ZAPLACENO ZA SVŮJ NÁZOR! 

Formou online anket a dotazníků máte možnost vyjadřovat názory a postoje na aktuální témata, produkty, služby, reklamní kampaně a různá společenské témata. Nezáleží na tom, kde žijete, kdo jste nebo na tom, jaké je vaše zázemí. Pokud jste spotřebitel, na vašem názoru záleží a máte nárok na placené průzkumy.

Vaše odpovědi jsou pro výzkumné firmy a instituce velmi žádané. Právě díky nim se můžete v budoucnu podílet na rozhodnutí různých firem a společností. Lze tak ovlivnit i společnost, která vyrábí produkty nebo poskytuje služby, které používáte a máte rádi.

Kvalitní zpětná vazba jednoduše pomůže firmám zlepšit nabídku produktů a služeb a vylepšit oblasti trhu, na kterých vám záleží. Vy jako respondenti, resp. tazatelé, budete za své názory a pomoc náležitě odměňováni formou peněžních odměn a dalších atraktivních cen.

PRO KOHO JE TO VHODNÉ?

Placené dotazníky jsou ideálním způsobem, jak si studenti mohou přivydělat při studiu, zaměstnanci při práci, senioři k důchodu, jsou také vhodné pro maminky na mateřské dovolené. Je to seriózní způsob, jak si něco navíc mohou vydělat i zdravotně znevýhodnění. Vyplňování dotazníků je prostě vhodné pro kohokoliv, kdo hledá drobný výdělek na přilepšení si bez přehnaných očekávání.

Brát hotovost za online průzkumy může být zábavný způsob, jak si vydělat peníze ve svém volném čase.

Jak vydělat peníze prostřednictvím online placených průzkumů.

JAK FUNGUJÍ ONLINE PRŮZKUMY?

První věc, kterou musíte udělat, je zaregistrovat se do nějaké dotazníkové společnosti. Na této stránce jich pár najdete. Registrace je velmi jednoduchá, uvedete své základní osobní údaje a již brzy můžete začít vyplňovat první anketu. Registrace i členství jsou vždy zdarma, nikdy nic neplatíte.

Po registraci vás budou prostřednictvím e-mailové schránky (případně prostřednictvím telefonického nebo skupinového rozhovoru, pokud si tak nastavíte) zvát na vyplňování internetových anket. Ty můžete vyplňovat kdykoliv a kdekoliv, i z pohodlí domova či z práce. Témata anket jsou různorodá a jistě budou pro vás zajímavá.

Poté, co vyplníte příslušnou placenou anketu, budou všechna vyhodnocená data anonymizovaná. Osobní údaje nesmí být ze zákona předávány dále, takže v tomto směru nemusíte mít nejmenší obavy. Všechny průzkumy jsou anonymní.

Za každý úspěšně vyplněný dotazník získáte odměnu v podobě bodů, jejichž počet závisí na délce ankety (čím delší anketa, tím více vyděláte). O výši finanční odměny za vyplněnou anketu, jakož i o tom, jak dlouho bude průzkum trvat, budete informováni v e-mailové pozvánce.

Po nasbírání určitého počtu bodů si body můžete směnit za peníze, různé věcné ceny, případně můžete peníze darovat na charitativní účely.

Placené průzkumy vám budou posílat v nepravidelných časových intervalech, podle potřeb společností na výzkum trhu. Někdy možná dostanete více anket za měsíc, jindy méně. Pokud vám tedy na e-mail dorazí nějaká pozvánka k průzkumu, doporučujeme ji vyplnit.

TYPY PRŮZKUMŮ, SE KTERÝMI SE SETKÁVÁME

Firma chce na trh uvést nový produkt – plechovku piva, čokoládu, bonbóny, deodorant, kávu nebo cokoliv jiného. Představí vám několik variant designu obalu (dejme tomu design plechovky piva) a vy máte za úkol všechny okomentovat, co se vám na tom líbí a naopak, co se vám nelíbí. Na závěr vyberete tu variantu, která se vám líbila nejvíce.

Firma spustí reklamní kampaň pro svůj produkt a od vás chce vědět, zda jste reklamu zachytili, a pokud ano, tak kde – v TV, v rádiu, v novinách, na Facebooku, na webových stránkách, billboardech atd. Jednoduše, sondují, jaká forma reklamy je pro ně nejúčinnější a nejviditelnější. Potom dostanete možnost vyjádřit svůj názor na to, co si o dané reklamě myslíte, co se vám na ní líbilo, případně nelíbilo.

Porovnávání produktů. Výzkumná společnost se vás v anketě zeptá, zda máte rádi čaj (případně kávu, pivo, olivový olej, chipsy nebo jakýkoliv jiný produkt). Pak se vás zeptají, jaké značky čaje znáte, které z nich jste si za posledních 12 měsíců koupili a proč. Proč kupujete právě tu značku čaje a ne jinou. Čemu dáváte při kupování čaje přednost – ceně, kvalitě, chuti nebo vůni? Zda máte předem promyšlené, jaký čaj si koupíte (svůj oblíbený) nebo se rozhodujete spontánně v obchodě – např. když vidíte nějakou slevu, případně akci dva čaje za cenu jednoho atd.

Průzkumy bankovních a telekomunikačních společností, které měří spokojenost svých zákazníků se službami. Můžete být požádáni, abyste si prohlédli filmový trailer na nový film, napsali, jaké restaurace či podniky navštěvujete atd.

PROČ SE REGISTROVAT?

  • Máte možnost vydělat si peníze z pohodlí svého domova.
  • Budete mít možnost vidět a hodnotit zcela nové produkty před tím, než se dostanou na trh. Čili budete mezi prvními, kteří je uvidí.
  • Budete moci hodnotit stávající produkty a podílet se tak na jejich vývoji, vylepšování.

KOLIK SI MŮŽU VYDĚLAT?

Kolik si dokážete vydělat vypisováním dotazníků a anket závisí na počtu, trvání a typu průzkumů. Někteří tazatelé mohou dostat za měsíc více dotazníků, lépe placených, jiní naopak. Vše závisí na potřebách výzkumných firem.

Typické průzkumy zaberou 5 až 40 minut, přičemž na nich dokážete vydělat od deseti do dvou set korun. Jiní vám mohou dát odměny ve formě dárkových poukázek nebo vás zařadit do loterie s věcnými cenami či hotovostí.

Online průzkumy se ukázaly být vzrušujícím, legitimním způsobem, jak vydělat peníze na internetu.

KDE NAJÍT PLACENÉ PRŮZKUMY?

Pokud si chcete začít vydělávat vypisováním dotazníků a anket, přejděte do kategorie Průzkumné společnosti – registrace. Ve zmíněné kategorii naleznete seznam nejvyhledávanějších a nejserióznejších výzkumných společností. Můžete se připojit do všech uvedených společností a mít jistotu, že dostanete zaplaceno v hotovosti nebo ve formě dalších odměn bez vstupních či skrytých poplatků. Všechny uvedené společnosti jsou skutečné, s dobrou pověstí a stojí za to se k nim připojit.

Čas jsou peníze! Dostaňte zaplaceno za svůj názor!

JAK DOSTANU ZAPLACENO ZA PRŮZKUMY?

Většina společností vyplácí vydělané peníze šekem. Některé společnosti posílají výplatu i na bankovní účet, případně na internetovou peněženku PayPal.

PÁR CENNÝCH RAD:

Největším problémem v cestě za vyděláváním na internetových průzkumech může být pro vás nedostatek znalostí. Proto, abyste tento způsob online výdělku využili co nejefektivněji, vám přinášíme pár rad a tipů, které vám pomohou sklízet co největší odměny.

Postupujte podle těchto skvělých tipů, abyste si ze svých online průzkumů vzali co nejvíce.

Doporučujeme registraci do více průzkumných společností

Registrace do více firem znamená více online dotazníků na vyplňování, což logicky znamená více vydělaných peněz, případně odměn. Neexistuje žádné omezení, klidně se můžete zaregistrovat do všech.

Při registraci uveďte svou nejpoužívanější e-mailovou adresu

Výzkumné firmy vám budou posílat pozvánky na online průzkumy do vaší e-mailové schránky. Je proto mimořádně důležité, možná ze všeho nejdůležitější, uvést při registraci svou nejpoužívanější e-mailovou adresu, ideálně takovou, kterou kontrolujete každý den. Často se totiž stává, že na vyplnění dotazníku je potřebný jen určitý počet tazatelů (např. 10 000). Jakmile se naplní potřebný počet, dotazník již nebude aktuální. Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že pokud se k e-mailové pozvánce dostaneme po 5 dnech, je už dávno neaktivní. Z tohoto důvodu doporučujeme používat e-mailovou adresu, kterou sledujete alespoň obden.

Po přihlášení se na stránku si vyplňte mini profilové dotazníky

Hned, jak se přihlásíte na web firmy na průzkum trhu, doporučujeme vyplnit si svůj profil a také profilové ankety ze všech oblastí – auto, finance, cestování, nákupy atd. (Za ty odměnu nedostanete). Vyplnění těchto neplacených anket vám zvyšuje šanci na účast v honorovaných průzkumech.

Mini ankety je nutné vypsat proto, aby firma uměla při výzkumu zvolit správný vzorek lidí, čili aby výzkum odpovídal realitě, a aby jeho výsledky nebyly zkreslené. Pokud je nevyplníte, může se stát, že vás do žádného průzkumu nepozvou, případně bude vaše účast na průzkumech omezená.

Vyplňte své údaje pravdivě

Veškeré údaje, které vypíšete do mini profilových či placených dotazníků, podléhají zákonu o ochraně osobních údajů. Jsou tedy chráněny a nejsou poskytovány žádným třetím stranám. Takže pokud jste měli obavy, že vaše osobní údaje mohou použít někde jinde, byly zbytečné. Pokud při registraci poskytnete falešné kontaktní údaje, nečekejte, že vám pošlou nějakou výplatu.

Udržujte svůj profil aktuální

Je vhodné uvést ve svých mini profilových dotaznících každou, byť jen menší změnu ve vašem životě. Aktuální profil opět zvyšuje šance na účast v průzkumech.

Vyplňujte dotazníky co nejdříve

Přišla vám na e-mailovou adresu pozvánka k placenému průzkumu, ale vám se právě nechce, případně nemáte čas se zúčastnit? To může být chyba! Jak jsme již zmínili výše, často se stává, že na vyplnění dotazníku se požaduje pouze určitý počet tazatelů. Když se požadovaný vzorek naplní, dotazník přestává být aktuální. Z tohoto důvodu doporučujeme vyplňovat ankety hned, jakmile to bude možné, neodkládejte to na později. Samozřejmě, pokud jej nevyplníte, nic se neděje. Přijdou další příležitosti. Účast na internetových průzkumech je anonymní a dobrovolná!

Zúčastněte se i telefonních, SMS či skupinových průzkumů

U některých dotazníkových firem můžete kromě e-mailových průzkumů (pozvánka na průzkum vám přijde e-mailem) vyplňovat dotazníky i formou SMS, případně se můžete zúčastnit i telefonického rozhovoru či skupinové diskuse. Stačí, když si při registraci zaškrtnete daný způsob. Výhodou telefonického rozhovoru či skupinové diskuse je mnohem vyšší odměna.

Vyhýbejte se podvodným dotazníkovým firmám

Hlavně takovým, které nabízejí platby v hotovosti, ale při registraci vyžadují členský poplatek. Platit mají oni vám, ne naopak! Na našem webu nenajdete žádnou společnost na průzkum trhu, která od vás bude žádat vstupní či měsíční poplatky!

Vytvořte si PayPal účet

Některé společnosti na průzkum trhu posílají výplaty pouze na internetovou peněženku PayPal.

Pokud svůj PayPal účet ještě nemáte, doporučujeme založit si ho. Je to jednoduché, rychlé a bezpečné.

Průzkumy lze vyplňovat i na mobilech a tabletech

Výhodou je optimalizace dotazníků pro mobilní telefony a tablety. Tím lze vyplňovat ankety kdykoliv a kdekoliv, v práci, ve škole, případně při jiných činnostech.

Svůj účet můžete kdykoliv smazat

Pokud se vám některý z dotazníků nezamlouvá nebo nemáte čas na jeho vyplnění, nemusíte to dělat. Účast je dobrovolná. Svůj účet můžete smazat, kdykoliv to uznáte za vhodné.

DOPORUČUJEME REGISTROVAT SE DO NÍŽE UVEDENÝCH PRŮZKUMNÝCH FIREM